Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні в районі відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, помічник народного депутата України О. Довгого Андрій Іщенко, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники районного та сільських будинків культури.

Працівники клубних закладів, артисти та митці своєю плідною працею завжди звеличують нашу Україну, наповнюють душі людей надією і світлим почуттям. Їх місія — одна з найпрекрасніших. Вони дарують нам незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва, без їх доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Завдяки плідній праці та силі духу працівників народного мистецтва, професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Вони гідно презентують самобутнє мистецтво нашого району, не тільки в області, а й далеко за її межами.

З нагоди професійного свята, і за досягнення у галузі голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов вручив районні відзнаки митцям культури Знам’янщини та привітав присутніх. Також були вручені Подяки народного депутата України О.Довгого та відзнаки відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

Гості та присутні мали змогу насолодитись святковим концертом, який продемонстрували солісти районного та сільських будинків культури.

війпрок