Усе найкраще – дітям!

18 жовтня 2017 року

На території Знам’янського району втілюється обласний проект «Здоров’я наших дітей», ініційований головою Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А. Кузьменком, у ході якого відбуваються заходи із проведення капітальних ремонтів закладів охорони здоров’я та освіти, покращення їх матеріально-технічного стану, забезпечення надання  якісних медичних та освітніх послуг, розвитку фізичної культури і спорту.

Свій візит до Знам’янського району голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко розпочав із огляду дитячого відділення центральної районної лікарні, де функціонує 20 ліжок цілодобового перебування хворих. Протягом 2016 року було проліковано 1105 дітей, протягом січня-вересня 2017 року – 651.

У 2017 році дитяче відділення, після проведення капітального ремонту, було переведено у нове світле приміщення, на що залучені кошти в сумі 731,0 тис. грн. за рахунок районного бюджету та субвенцій сільських рад. На придбання твердого і м’якого інвентарю використано 200,0 тис. грн.

Спілкуючись із медичним персоналом та пацієнтами дитячого відділення, керівник області висловив щирі слова подяки лікарям за небайдуже ставлення до професійної справи та вболівання за здоров’я дітлахів. Наприкінці зустрічі С.А.Кузьменко подарував працівникам дитячого відділення холодильник.

Завітав також голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко до Мошоринської громади, де сьогодні відбулося урочисте відкриття футбольного міні-поля. Будівництво об’єкту відбулося за рахунок коштів ТОВ «РОС АГРО» (генеральний директор – Р.В.Моцний, виконавчий директор – П.В.Гетманець).

Під час урочистостей керівник області звернувся до присутніх з вітальними словами та вручив спортсменам села м’ячі від футбольного клубу «Олександрія».

Учасників свята із будівництвом нового спортивного майданчика, яке тривало близько одного року, поздоровив голова районної державної адміністрації О.С.Лукашов.

Зі словами вдячності за підтримку виступив Мошоринський сільський голова О.Г.Кондратенко, який підкреслив, що усі роботи виконані за рахунок коштів ТОВ «Рос Агро», вартість яких становить близько двох мільйонів гривень. На завершальній стадії перебуває будівництво фітнес-центру. Також поруч зі спортивним майданчиком будуть встановлені вуличні тренажери.

Право перерізати червону стрічку було надано голові обласної державної адміністрації С.А.Кузьменку, голові районної державної адміністрації О.С.Лукашову, Мошоринському сільському голові О.Г.Кондратенку, виконавчому директору ТОВ «РОС АГРО» П.В.Гетманцю та майбутнім зіркам футболу. Після урочистої події гості свята були запрошені на футбольне поле, де С.А.Кузьменком був проведений перший удар по м’ячу.

На завершення святкового відкриття відбулася товариська гра між футбольними командами Володимирівського та Мошоринського навчальних закладів.

Своє перебування на території Знам’янського району голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко продовжив ознайомленням із опорним навчальним закладом «Мошоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів», у якій навчається 181 учень, з них 1-4 класів – 82, 5-9 класів – 85, 10-11 класів – 14.

Під час відвідування школи керівник області оглянув класні кімнати та шкільну їдальню, довідався, що з метою поліпшення якості надання освітніх послуг, протягом останніх 3-х років було придбано шкільне обладнання (стільниці, учнівські стільці, шкільні дошки, ноутбуки, діапроектори, для шкільної їдальні – електроплита). У 2017-2018 навчальному році здійснений поточний ремонт покрівлі спального корпусу навчального закладу на суму 300,0 тис. грн.

Наприкінці зустрічі, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко подарував у шкільну їдальню комплект посуду для харчування учнів.

Прочитано 210 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh