В районі поклали квіти до місць поховання загиблих воїнів-афганців

Цього року виповнюється 29-а річниця від дня, коли останній солдат покинув територію Республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а й висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військовий обов’язок в «гарячих точках» планети.

Ця війна забрала тисячі українських життів. Ще тисячі залишились інвалідами.

Сьогодні, на жаль, такою «гарячою» точкою стала й Україна. Українці захищають інтереси незалежності нашої держави, її територіальну цілісність і недоторканість кордонів, демонструючи всьому світові нескореність агресору, приклади мужності і вірності громадянському обов’язку.

Напередодні 15 лютого, Дня виведення військового контингенту з Демократичної Республіки Афганістан, перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак, працівники районної державної адміністрації, сільські голови, представники громадськості району та воїни-афганці здійснили покладання квітів до місць поховання загиблих воїнів-інтернаціоналістів в населених пунктах Знам’янського району. Вшанування «афганців» завершилось урочистою годиною пам’яті у Мошоринському сільському будинку культури.

Звертаючись до присутніх, Олена Анатоліївна зазначила, що ветерани війни в Афганістані традиційно відзначали ці пам’ятні дні як свято завершення останньої війни, де брали участь сини України. Нажаль, роковини останніх років співпали з війною, що відбувається на Сході нашої держави. Війною яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні. І знову серед тих хто боронить країну стоять воїни-афганці.

Честь і слава Олександру Михайловичу Галкіну (с.Топило), Сергію Семеновичу Довженку (с.Мошорине), Миколі Миколайовичу Чемерису (с.Коханівка), Олексію Володимировичу Зверєву та Петру Михайловичу Гаврецькому (с.Пантазіївка), Ігорю Анатолійовичу Скічку (с.Заломи), які не повернулися до рідних домівок.

я маю право
держслужба