В районі відбулись заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

У рамках відзначення річниці трагічних подій на Майдані, вшанування Героїв Небесної Сотні, 20 лютого 2019 року в залі засідань районної ради відбулися заходи.

В цей день українці збираються, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, які віддали своє життя у мирний час ХХІ століття за свободу і незалежність України.

На заході були присутні голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, радник голови райдержадміністрації з питань АТО Володимир Мухуров, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учні загальноосвітніх шкіл району.

У рамках заходу були проведені районний конкурс читців «Зима, що нас змінила», підведення підсумків та відзначення найактивніших учасників патріотичного бігового флешмобу «Патріот підтримки.

Під час районного конкурсу читців виконавці з різних населених пунктів району у віршах висловили громадську позицію та відношення до подій у нашій державі. Виступи, сповнені емоцій і щирих почуттів, вразили всіх присутніх.

Продовжив захід керівник Центру надання допомоги учасникам АТО Володимир Мухуров, участник бойових дій на Сході України, який четвертий рік поспіль організовує біговий патріотичний флешмоб «Патріот підтримки» та активно підтримує бійців на передовій.

Ідея цього патріотичного флешмобу виникла саме для підтримки бойового духу захисників, які зараз на Сході України захищають нашу державу, та залучення громади нашого району до проявів почуття патріотизму і відповідальності за долю країни.

Умови флешмобу були дуже прості та доступні кожному: в будь-який день, у зручний час, вийти на пробіжку, подолати довільну дистанцію не менше 1 кілометру та зробити селфі з пробіжки.

Учасники, які взяли участь у флешмобі, довели, що українці є патріотами своєї Держави, які цінують і підтримують захисників нашої країни.

Під час заходу були вручені відзнаки та подарунки найактивнішим учасникам патріотичного флешмобу.

Також з метою утвердження в свідомості і почуттях підростаючого покоління патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, а звідси – культивування ставлення до солдата, як до захисника вітчизни, загальноосвітні навчальні заклади району приймають активну участь в організації та проведенні тематичних заходів різних рівнів. Для покращення прикладних знань, умінь та навичок, спрямованих на підвищення престижу військової служби, голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов вручив вчителям предмету «Захист Вітчизни» опорних навчальних закладів району учбові макети масо-габаритних автоматів Калашникова, які були придбані з залишку коштів освітньої субвенції.

Наостанок всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м.Знам’янка.