В районі відзначили День місцевого самоврядування!

05 грудня 2019 року

Багатолюддя, море квітів, теплі усмішки і піднесений настрій… Усе це відбувалося 5 грудня у залі засідань районної ради, де пройшли урочистості та святковий концерт до Дня місцевого самоврядування та з нагоди вручення кращим працівникам району свідоцтв про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Важко переоцінити ту велику роль, яку відіграє місцеве самоврядування в організації соціально-економічного та суспільно-політичного життя громадян. Це свято широкого суспільного загалу, адже діяльність органів місцевого самоврядування пов’язана з розв’язанням повсякденних проблем наших співгромадян. Святкова подія зібрала в одну родину депутатів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників та кращих працівників підприємств, установ, організацій, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування Знам’янщини.

Зі словами вдячності за розуміння і співпрацю щодо вирішення проблем виборців району до працівників органів місцевого самоврядування звернулися заступник голови районної ради Дмитро Молодченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак та помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко, і побажали всім плідної праці на користь суспільства, подальших успіхів у справі розбудови місцевого самоврядування.

Під час урочистостей  були вручені відзнаки Кіровоградської обласної ради, Почесні грамоти Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради, Подяки народного депутата України Олеся Довгого, а кращі трудівники Знам’янщини отримали свідоцтва про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками районних закладів  культури.

безоплтана правова