В районі відзначили День партизанської слави

22 вересня 2015 року

22 вересня 2015 року у Знам’янському районі відзначили День партизанської слави.

Біля пам’ятного знаку «Партизанам Чорного лісу» в с.Водяне зібралися представники районної державної адміністрації, районної ради, Знам’янського міськвиконкому, громадськості району, учні Богданівських загальноосвітніх шкіл.

З обох сторін пам’ятного знаку – почесна варта старшокласників Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. І.Г.Ткаченка. Біля підніжжя обеліска запалені поминальні лампадки. Благочинний Знам’янського району Отець Василій відправив панахиду по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

З вітальними словами до присутніх звернулися керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко, заступник голови районної ради Л.Бойчук, Знам’янський міський голова І.Крижановський, селищний голова С.Філіпенко, голова ради районної організації ветеранів України В.Цигульський та ветеран підпільно-партизанського руху Г.Дорофєєва.

Вітаючи партизан з нагоди їх свята, керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко зазначила, що всі українці висловлюють щирі слова подяки воїнам-визволителям, а в їх числі й партизанам, завдяки яким вдалося звільнити Україну від німецько-фашистських загарбників в роки Великої Вітчізняної війни.

Нажаль, вже більше року тривають бойові дії в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Знам’янщина вже втратила на неоголошеній війні 5 своїх земляків, які поклали своє життя на вівтар перемоги та незалежності України.

Саме сьогодні, 22 вересня 2015 року, жителі Іванковецької сільської ради проводжають в останню путь учасника антитерористичної операції А.Мазура, який загинув при виконанні службових обов’язків.

Після урочистого мітингу відбулося патріотичне свято «Партизанськими стежинами», де взяли участь 10 шкільних команд району.

cropped-logo_