В Знам’янському районі провели засідання Ради регіонального розвитку

Сьогодні в приміщенні районної державної адміністрації відбулось розширене засідання Ради регіонального розвитку Знам’янського району під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лукашова.

У роботі Ради взяли участь заступник голови районної ради Дмитро Молодченко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови району, депутати районної ради, працівники промислових та аграрних підприємств району, керівники галузей охорони здоров’я, освіти та культури, представники засобів масової інформації громадськість району.

На порядок денний було внесене одне комплексне питання — Про підсумки економічного і соціального розвитку за 2014-2018 роки, стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку району у 2019-2021 роках, основним доповідачем з якого був голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов.

У ході засідання голова районної державної адміністрації Олександр Сергійович підвів підсумки економічного і соціального розвитку району за 2014-2018 роки та визначив пріоритетні напрямки економічного та соціально-культурного розвитку Знам’янщини у 2019-2021 роках. Основну увагу керівник району звернув на вжиття заходів щодо запровадження реформ із децентралізації, освітньої та медичної реформ, на питання соціального захисту населення.

Детальніше з текстом доповіді  голови районної державної адміністрації можна ознайомитись за цим посиланням 

Також можна ознайоитись із презентацією голови райдержадміністрації

Прочитано 178 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh