Відбулася нарада для осіб, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту

09 серпня 2017 року

Заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела нараду з представниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Під час наради розглядалися та вирішувалися актуальні питання та проблеми щодо порядку організації та здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях; підготовки керівного складу та фахівців органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Учасникам заходу були надані роз’яснення та практичні рекомендації щодо підготовки організаційно-розпорядчих документів з питань цивільного захисту та поновлення документації з питань організації та планування евакуаційних заходів.

Провідний фахівець Знам’янського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області М.Кіяшко провів аналіз причин загибелі громадян на водних об’єктах району та наголосив на необхідності залучення інструкторів консультаційних пунктів при виконкомах сільських рад до проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо безпечної поведінки на водних об’єктах.

безоплтана правова