Відбулася робоча нарада з керівниками служб реагування

03 грудня 2019 року

03 грудня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Грінчак відбулася робоча нарада з керівниками служб реагування на виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час ускладнених погодних умов зимового періоду.

Під час проведення наради був проведений аналіз взаємодії всіх служб Знам’янського району під час реагування на погіршення погодних умов, які виникли вночі 03 грудня 2019 року.

Владислав Ларіонов, начальник міськрайонного відділу ДСНС України в області, доповів про ситуацію, що склалася вночі на автошляху Н-01 Знам’янка-Київ біля с. Цибулеве та звернув увагу на вжиття своєчасних заходів всіма службами реагування з метою недопущення подібних випадків.

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

безоплтана правова