Відбулася робоча поїздка голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Назаренка до Знам’янського району

08 жовтня 2020 року

У ході візиту керівник області ознайомився зі станом проведення ремонтно-будівельних робіт із капітального ремонту мосту, розташованого на ділянці км 8+440 автомобільної дороги С120704 Дмитрівка-Диківка – вихід на а/д М-04, які відбуваються у рамках програми «Велике будівництво» в селі Диківка. Наразі мостобудівельники виконують роботи із укладання асфальбетонного покриття мостового полотна із дрібнозернистої суміші. Далі за планом встановлять огородження двох типів та виконають роботи із встановлення електроосвітлення на мості.

Оглянув керівник області приміщення Диківської АЗПСМ, яка з квітня 2020 року надає медичні послуги населенню сільської ради у новому реконструйованому приміщенні, та провів зустріч із колективом медичних працівників. З метою покращення надання медичних послуг населенню амбулаторію розташували на другому поверсі адміністративного будинку Диківської сільської ради. У ході реконструкції були освоєні кошти обласного, районного та сільського бюджетів. Фінансова допомога була надана відповідно до програми розвитку ЄС ПРООН та громадською організацією «Диківська спільна справа».

Голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Назаренка супроводжували голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк, заступник районної ради Дмитро Молодченко, керівники організацій та установ області і району.

Прочитано 31 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh