Відбулися урочистості з нагоди 19-ї річниці Дня Конституції України

Середа, 26 червня 2015

Вітаючи працівників трудових колективів Знам’янщини із 19-ю річницею Дня Конституції України, голова районної державної адміністрації Ю.Гугленко відмітив, що Україна належить до країн з давніми конституційними традиціями.

– Сьогодні суверенітету нашої держави загрожує неоголошена війна на Сході України, яку проводить Російська Федерація, – підкреслив голова районної державної адміністрації Ю.Гугленко. – Саме зараз, ми повинні усі, одним одностроєм, стати на захист своєї Конституції.

Час розвитку нашої держави поставив на порядок денний необхідність певних змін та запровадження реформи місцевого самоврядування щодо децентралізації влади. Всі ці реформи спрямовані на побудову сучасної, стійкої, відкритої й конкурентоспроможної у світовому масштабі економіки, формування професійної й ефективної системи державного управління, і з рештою – на підвищення добробуту українських громадян.

А державне управління здійснюють державні службовці, які 23 червня відзначили своє професійне свято.

Голова районної державної адміністрації Ю.Гугленко та голова районної ради Т.Михайлова вручили кращим працівникам району відзнаки районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби України.

Музичні вітання для учасників урочистостей прозвучали від самодіяльнх колективів району.

cropped-logo_