Відбулось засідання комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

Згідно ст. 35 Конституції України, Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу”, Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066 (із змінами), та на підставі наданих документів, комісія розглянула питання щодо направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби 2 громадян району.

Враховуючи рішення призовної комісії прийнято рішення щодо направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби на підприємствах, установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов`язана із соціальним захистом населення, охороною здоров`я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронатній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України 1 громадянина.

Прочитано 30 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок