Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань евакуації

Керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко провела позачергове засідання районної комісії з питань евакуації.

У роботі комісії взяли участь її постійні члени – представники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, керівники установ та організацій району.

Керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко проінформувала присутніх про надзвичайну ситуацією, що виникла на складах боєприпасів в/ч А-1119 біля села Калинівки Вінницької області.

Під час роботи комісії були відпрацьовані дії у разі виникнення подібної ситуації на складах боєприпасів військової частини А-1201, яка базується на території Знам’янського району, уточнена кількість осіб, які підлягають евакуації з можливої зони ураження, кількість транспортних засобів, які можуть бути залучені до евакуації, порядок здійснення заходів з евакуації та життєзабезпечення евакуйованого населення.

Сільським головам, території населених пунктів яких підпадають в зону можливого ураження, було доручено провести уточнення списків населення, яке підлягає евакуації внаслідок можливої надзвичайної ситуації на складах боєприпасів військової частини А-1201, за необхідності внести до них зміни або доповнення. Також, було рекомендовано провести засідання сільських комісій з питань евакуації, збірних пунктів евакуації, приймальних пунктів евакуації щодо порядку проведення евакуації, уточнити заходи з безпеки під час здійснення евакуації, порядок формування піших та автомобільних колон, порядок відправлення, приймання та розміщення евакуйованого населення.

безоплтана правова