Відбулося виїзне засідання обласного оперативного штабу

19 вересня 2017 року

На території Знам’янського району під керівництвом заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коломійцева Андрія Олександровича відбулося виїзне засідання обласного оперативного штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі.

У роботі штабу взяв участь голова районної державної адміністрації Лукашов Олександр Сергійович, представники відділу у Знам’янському районі головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, а також деякі власники земельних ділянок, переданих в оренду сільськогосподарським товаровиробникам.      

У ході засідання розглянуті питання щодо ситуації, яка склалася навколо ФГ «Матвєєв»,  ФОП «Матвєєв» та ФГ «Агроперспектива», а також про скарги та звернення, що надійшли до головного територіального управління юстиції в області з питань порушень майнових прав власників та орендарів земельних ділянок.

За підсумками роботи штабу та з метою запобігання порушенням у  земельних відносинах місцевим органам державної виконавчої влади, територіальним підрозділам  міністерств і відомств Україні в області  будуть надані відповідні доручення, а також рекомендації правоохоронним органам.

Прочитано 69 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh