Відбулося засідання ХХХVІІІ сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання

08 листопада 2019

Сьогодні, 08 листопада, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак взяла участь  у пленарному засіданні тридцять восьмої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Сергій Макаренко. У роботі сесії взяли участь сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії голова районної ради повідомив про нові призначення, які відбулися у районі у межсесійний період.

В ході роботи сесії депутатами були внесені зміни та доповнення до районних програм соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки і  оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Чубін прозвітувала про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на 2019 рік за перше півріччя 2019 року та ознайомила депутатів із змінами до програми.

З інформаціями  щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року  та  змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 566 «Про районний бюджет на 2019 рік» виступила начальник фінансового управління Галина Бискуб.

Також депутати заслухали звіти керівників комунальних підприємств Знам’янської районної ради про результати їх роботи, затвердили список присяжних Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області, План діяльності Знам’янської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, надали погодження на продовження терміну дії договору оренди частки адміністративного приміщення та розглянули низку питань щодо діяльності комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Знам’янської  районної ради

Також депутатами було прийнято звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

 

 

Прочитано 59 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh