Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов провів засідання колегії районної державної адміністрації.

Під час розгляду питання щодо стану надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та використання бюджетних коштів за січень-вересень 2018 року начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.Бискуб проінформувала, що у січні-вересні 2018 року надходження податків і зборів до загального і спеціального фондів бюджетів усіх рівнів склали 117193,0 тис. грн. або 104,7% до плану січня-вересня 2018 року. Податковий борг до зведеного бюджету становить 2347,0 тис. грн.

Районний бюджет по власних надходженнях загального фонду за січень-вересень 2018 року виконаний на 101,9%, при плані 33782,8 тис. грн. фактичне надходження складає 34423,0 тис. грн. та 104,3% до відповідного періоду 2017 року, питома вага – 46,5%.

Сільські бюджети по загальному фонду за січень-вересень 2018 року виконані на 115,0%.

Найкращі показники виконання власних доходів загального фонду до уточненого річного плану 2018 року мають у відсотках сільські ради: Петрівська – 85,6; Суботцівська – 82,1; Макариська – 80,6; Диківська – 79,9; Богданівська – 76,6.

Основними бюджетоутворюючими податками загального фонду бюджету району є податок та збір на доходи фізичних осіб питома вага якого складає 46,4%, податок на майно – 31,6% та єдиний податок – 15,9%.

Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб за січень-вересень 2018 року склали 34321,1 тис. грн. або 101,9%

Із місцевих бюджетів району за січень-вересень 2018 року проведено касових видатків на загальну суму 253329,7 тис. грн., що складає 68,9% до запланованого місцевими бюджетами обсягу видатків на рік.

Керівник апарату районної державно адміністрації О. Слюсаренко доповіла з питання стану здійснення виконавчим комітетом Цибулівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Виконкомом виконуються повноваження в галузі бюджету та фінансів. Бюджет сільської ради на 2018 рік затверджений по доходах та видатках у загальному обсязі 2417180 грн. Доходи загального фонду бюджету затверджені у сумі 2372336 грн. Видатки загального фонду бюджету затверджені у сумі 2172336 грн.

За січень-вересень 2018 року бюджет сільської ради по власних надходженнях загального фонду виконаний на 100,6% до плану січня-вересня 2018 року та на 113,4% до відповідного періоду минулого року.

Неподаткових надходжень надійшло у сумі 1712 грн., що становить 113,29% до плану січня-вересня 2018 року – 1513 грн.

На території Цибулівської сільської ради здійснюють свою діяльність 6 підприємств роздрібної торгівлі, аптечна мережа представлена аптечним пунктом у с. Цибулеве, в магазині №34 ПСК «Коопстар» діє соціальний куточок для обслуговування малозабезпечених верств населення продовольчими товарами. Продуктами харчування мешканці села забезпечені у повній мірі.

У центрі села створено торгівельний майданчик для проведення виїзної та виносної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами суб’єктами господарювання.

Належна увага приділяється дозвіллю дітей та юнацтва. Так на базі філії «Цибулівська загальноосвітня школу І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.Г.Ткаченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області» працюють гуртки від районного центру дитячої та юнацької творчості «Естрадна студія» та драматичний гурток, в яких займаються 75 учнів.

На території сільської ради розташовано 2 пам’ятки історії та 5 археології. Пам’ятники історії знаходяться в належному стані. Постійно проводяться поточні ремонти.

Серед мешканців сільської ради проводиться фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. Спортсмени-аматори беруть участь у всіх видах районної спортивної спартакіади. Спортсмени з села Цибулеве мають високі результати у футболі, міні-футболі, шахах, шашках та тенісу настільного.

В сфері регулювання земельних відносин по Цибулівській сільській раді рахується всього 7783,6 га земель із них: 6168,788 га сільськогосподарських угідь, 4370,44 га ріллі, 144,59 га сіножатей, 1611,518 га пасовищ.

На даний час усі договори оренди землі укладені з розміром орендної плати не нижче 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки і вище. Розмір орендної плати на території сільської ради  є одним із найвищих в районі. Середній розмір орендної плати за 1 га ріллі збільшився і в середньому складає 1020,933 грн., в залежності від виду землекористування, де всі умови землекористування враховані.

Відповідно до статті 34 закону виконкомом забезпечується виконання повноважень у сфері соціального захисту населення. У 2018 році за рахунок сільського бюджету надано матеріальну допомогу на поліпшення соціально-побутових умов 48 особам на суму 38,8 тис.грн.

Підсумовуючи розгляд даного питання голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов зауважив, що стан здійснення виконавчим комітетом Цибулівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади можна вважати задовільним.

війпрок