Відбулося засідання районної комісії сприяння і контролю за дотриманням законодавства про свободу совісті та релігійні організації

Засідання комісії відбулося під головуванням керівника апарату О.Слюсаренко, під час якого розглянуто питання щодо стану розгляду листів, скарг, звернень та заяв громадян, що стосуються справ релігії в Знам’янській районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування району.

Протягом 2017 року релігійна ситуація в населених пунктах району відзначається стабільністю. Фактів розпалювання релігійної ворожнечі, образи почуттів громадян на релігійному ґрунті не зареєстровано.

За період з січня по жовтень 2017 року до райдержадміністрації надійшло одне звернення. Під час особистого прийому керівника апарату райдержадміністрації Слюсаренко О.О. звернувся  житель району з питання виконання священнослужителем порядку похоронних богослужінь.

По факту порушеного питання заявнику були наданні відповідні роз’яснення щодо порядку  проведення процедури поховання.

За підсумками розгляду питання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомам сільських рад району: було рекомендовано забезпечити неухильне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інших нормативних актів; а також: постійно проводити ретельний аналіз звернень громадян відповідної тематики з метою вжиття своєчасних заходів, посилити роз’яснювальну роботу законодавства про свободу совісті та релігійні організації серед громадян району.