Відбулося засідання районної комісії з питань евакуації

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районної комісії з питань евакуації.

У роботі комісії взяли участь її постійні члени – заступники керівників та головні спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, представники територіальних органів міністерств і відомств України, представник Богданівської сільської ради.

Під час роботи комісії відпрацьована навчальна ситуація «Ліквідація надзвичайної ситуації у разі виникнення аварії на залізничному транспорті».

За легендою, внаслідок аварії на залізничній станції Чорноліська, з рейок зійшло 2 цистерни які перевозили хлор, стався витік небезпечної хімічної речовини у кількості 20 т. В зону забруднення потрапляє східна частина с. Богданівка.

Відповідно до розрахунку районної РАГ площа забруднення НХР становить 3,13 км2, час розповсюдження НХР на повну глибину 13 хв.

В зв’язку зі швидким розповсюдження НХР загальна евакуація не проводиться.

Членами комісії відпрацьовані практичні навички із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку що склалася, підготовлені дані для прийняття конкретних рішень. Протоколом передбачено ряд заходів для здійснення евакуації постраждалих із зони хімічного забруднення та забезпечення життєдіяльності населення, постійним місцем проживання якого є умовна зона забруднення, але на момент аварії дані особи знаходилися поза її межами.

В ході роботи комісії Олена Анатоліївна звернула увагу її членів на недоліки в організації як повсякденної діяльності членів комісії так і в ході проведення тренувань.

dovge_sluh1 - копия
агроексп