Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дітей

5 вересня 2019 року

05 вересня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олени Грінчак відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дітей.

На порядку денному розглянуто 9 питань:

1. Про надання/ненадання дозволу на відрахування з коледжу неповнолітнього 2001 року народження.
  2. Про довалштування в дитячий будинок сімейного типу малолітніх дітей.
  3. Про надання/ненадання повної цивільної дієздатності неповнолітній, у зв’язку з народженням нею дитини.
  4. Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітньої дитини.
  5. Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно дитини.
  6. Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав матері стосовно дітей.
  7. Про продовження терміну перебування малолітньої дитини в будинку дитини.
  8. Про надання дозволу на придбання житлового будинку (с.Суботці) на ім’я малолітньої дитини.
  9. Про взяття під соціальний супровід сімей району.

За результатами розгляду питань членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

cropped-logo_