Відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення

06 листопада 2019 року

06 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Грінчак О.А. відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення (далі – комісія), на якій розглянуто 137 звернень громадян з різних питань.

За результатами розгляду звернень членами комісії були прийняті відповідні протокольні рішення, а саме: згідно з Положенням про комісію, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 березня 2012 року № 135-р (зі змінами), дозволено призначити: державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям 2 заявницям; субсидію на придбання скрапленого газу, твердого палива та для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 117 домогосподарствам, подовжити соціальні виплати 9 внутрішньо переміщеним особам, пільги  на придбання твердого палива  та оплату житлово-комунальних послуг за фактичним місцем проживання 4 заявникам.

За рішенням комісії було відмовлено в призначенні субсидії на придбання скрапленого газу, твердого палива та для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 5 домогосподарствам.

cropped-logo_