Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дітей

26 листопада 2019 року

26 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олени Грінчак відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дітей.

На порядку денному розглянуті наступні питання:

Про відрахування з прийомної сім’ї (с.Цибулеве) дитини, у зв’язку із досягненням повноліття та навчанням на повному державному забезпечені.

Про відрахування з дитячого будинку сімейного типу (с.Петрове) дитини, у зв’язку із досягненням повноліття та навчанням на повному державному забезпечені.

Про відрахування з дитячого будинку сімейного типу (с.Володимирівка) дитини, у зв’язку із досягненням повноліття та навчанням на повному державному забезпечені.

Про припинення дії прийомної сім’ї (с.Цибулеве).

Про надання статусу дитини,яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (с.Диківка).

Про взяття/зняття сімей району під соціальний супровід.

За результатами розгляду питань членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

cropped-logo_