Відбувся ХХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів»

23 травня 2016 року

У приміщенні Кіровоградської обласної філармонії 22 травня 2016 року відбувся ХХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Делегацію Знам’янського району очолив голова районної державної адміністрації О.Лукашов. У програмі свята відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку з нагоди відзначення 155-ої річниці перепоховання на Чернечій горі.

Після урочистої ходи та уквітчання калини, посадженої на честь фестивалю, відбувся святковий концерт переможців, у якому взяли участь колективи з різних областей України.

Знам’янський район гідно представив аматорський хоровий колектив Дмитрівського сільського будинку культури (керівник – Василь Синєгуб). За високий художній рівень виконавської майстерності колектив був нагороджений дипломом та пам’ятним подарунком.

У рамках проведення фестивалю відбулася презентація виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай» та виставка короваїв.

Коровай Знам’янського району, виготовлений майстринею Тетяною Чабан (с.Суботці), був представлений на рушнику, який вишили майстрині Наталія Олефірова та її донька Анастасія Радченко.

За вагомий внесок у збереження і популяризацію традицій народно-пісенної творчості Кіровоградщини та багаторічну участь у Всеукраїнсьому фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» творча делегація Знам’янського району отримала диплом.

 

Прочитано 112 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh