ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (далі – ПАТ «ДПЗКУ», Товариство) повідомляє, що з 17.10.2017 року відбувся старт програми закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2018 року.

На сьогоднішній день на ринку України багато компаній пропонують той чи інший вид підтримки та фінансування сільгоспвиробників: це і постачання насіння і засобів захисту рослин, поставка паливо-мастильних матеріалів або пряме фінансування як і у ПАТ «ДПЗКУ», однак умови у всіх відрізняються. Основними перевагами Товариства є розгалужена мережа закупівельників по всій Україні, власні зернові склади, розташовані у 20 областях, прозорість схеми форвардних закупівель, ринкова ціна на зерно та висока організація процесу від прийому заявки до прийняття зерна.

Реалізація програми закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю передбачає закупівлю 450 тис. тонн пшениці та 50 тис. тонн ячменю майбутнього врожаю.

Основні умови проведення закупівлі зерна майбутнього врожаю:

  • Товар: озимі пшениця та ячмінь 3-го класу.
  • Рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн.
  • Умови поставки: філія ПАТ «ДПЗКУ» або інший узгоджений зерновий склад.
  • Термін поставки: до 01 вересня 2018 року.
  • Попередня оплата: 3 000,00 (три тисячі) гривень з урахуванням ПДВ (листопад-грудень 2017 року).
  • Відсоток за користування коштами: 10,5 % річних (у разі поставки товару на філії ПАТ «ДПЗКУ») та 11,0% річних (у разі поставки товару на зернові склади, що не належать ПАТ «ДПЗКУ»).
  • Остаточний розрахунок: здійснюються після поставки на зерновий склад всієї партії законтрактованого зерна по ціні, яка складеться на той момент (липень-вересень 2018 року).

Аграрії можуть отримувати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональних відділках ПАТ «ДПЗКУ» або за телефоном    (044) 206-15-71або forward@pzcu.gov.ua .