Виїзд мобільного соціального офіс

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Трепівку

 

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 08 грудня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Трепівка зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Поліщук А.С., провідний спеціаліст відділу пільгових категорій населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала роз’яснення 11 громадянам з питання призначення пільг, житлових субсидій за новим порядком та державних допомог. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  та житлової субсидії (2 заяви).

 

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Пантазіївку

 

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 15 листопада 2017 року відбулася зустріч мешканців села Пантазіївка зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Язвінська Г.Г., головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала роз’яснення 11 громадянам з питання призначення різних видів державної допомоги, житлової субсидії за новим порядком та пільг. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  та одиноким матерям (4 заяви), житлових субсидій (2 заяви).

 

 

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Диківку

 

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 20 жовтня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Диківка зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Чорна А.О., головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації, надала роз’яснення 16 громадянам з питання призначення різних видів державної допомоги, житлової субсидії та пільг за новим порядком. Здійснений прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям (2 заяви), житлових субсидій (3 заяви).

 

 

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Суботці

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», підвищення рівня інформованості населення з питань призначення житлових субсидій  та  різних видів державної соціальної допомоги 14 вересня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Суботці зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому громадян головним спеціалістом відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Романовою Н.Г., було надано 11 громадянам роз’яснення з питань призначення та виплати житлової субсидії, державної допомоги сім’ям з дітьми. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям (2 заяви) та житлової субсидії (4 заяви). Було видано 9 повідомлень про призначення державної соціальної допомоги та субсидії.

 

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Дмитрівку

 

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 16 серпня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Дмитрівки зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Огіренко О.А., провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала роз’яснення громадянам з питання призначення житлової субсидії за новим порядком та державних допомог. Здійснила прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (4 заяви) та допомоги на дітей одиноким матерям  (2 заяви).

 

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Трепівку

 З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 15 червня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Трепівка зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Калашник Н.М., головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала роз’яснення 10 громадянам з питання призначення  житлової субсидії за новим порядком та державних допомог. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  та одиноким матерям (2 заяви), житлових субсидій (2 заяви), для повернення коштів по невикористаної субсидії, що підлягають монетизації у сорока семи громадян.

Виїзд мобільного соціального офісу у Диківку

 

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 20 квітня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Диківка зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Калашник Н.М., головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала роз’яснення 12 громадянам з питання призначення  житлової субсидії за новим порядком та державних допомог. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  та одиноким матерям (2 заяви), житлових субсидій (2 заяви).

 

 

Виїзд мобільного соціального офісу у Казарню

 

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та підвищення рівня інформованості населення про житлові субсидії 28 березня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Казарня зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому Огіренко О.А., провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала роз’яснення 11 громадянам з питання призначення  житлової субсидії за новим порядком та державних допомог. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  та одиноким матерям (2 заяви), житлових субсидій (5 заяв).

 

 

 

 

Виїзд у Суботці

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», підвищення рівня інформованості населення з питань призначення житлових субсидій  та  різних видів державної соціальної допомоги 16 березня 2017 року відбулася зустріч мешканців села Суботці зі спеціалістом «мобільного соціального офісу».

Під час прийому громадян головним спеціалістом відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Романовою Н.Г., було надано 12  громадянам роз’яснення з питань призначення житлової субсидії та державної допомоги сім’ям з дітьми. Здійснено прийом документів для призначення державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям (2 заяви) та житлової субсидії (5 заяв). Було видано 24 повідомлення про призначення державної соціальної допомоги та субсидії.