Виїзд робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати

16 листопада 2017 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області, управління Держпраці у Кіровоградській області здійснено виїзд робочої групи на територію Казарнянської та Суботцівської сільських рад. Обстежено 7 підприємств фізичних осіб підприємців галузі «торгівля», щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

На даний час опрацьовуються матеріали отриманні під час здійснення вивчення стану справ районною робочою групою. Фактів не виплати заробітної плати не встановлено. На момент обстеження заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Під час рейду активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та найманих працівників щодо державних соціальних гарантій.

Прочитано 17 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок