Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

10 вересня 2019 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації здійснено виїзд робочої групи на територію Богданівської, Трепівської, Казарнянської та Суботцівської сільських рад.

В результаті здійснення вивчення стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати районною робочою групою не встановлено недоліків в роботі підприємств. Наймані працівники працевлаштовані та отримують заробітну плату згідно чинного законодавства, фактів не виплати заробітної плати не встановлено.

Під час рейду активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та найманих працівників щодо державних соціальних гарантій.

Прочитано 39 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh