Виїзд державного соціального інспектора

 

 

Виїзд головного державного соціального інспектора

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 “Щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/ перебування,” головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснила виїзд 08 грудня 2017 року в с.Дмитрівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено шість осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них:  чотири особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 2 особам документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

Виїзд державного соціального інспектора

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 “Щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/ перебування,” державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснила виїзд 08 грудня 2017 року в с.Трепівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено чотири особи, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: одна особа на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 3 особам документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

 

Виїзд головного державного соціального інспектора

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 “Щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/ перебування,” головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснила виїзд 18 жовтня 2017 року в с.Богданівка для перевірки фактичного проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено десять осіб, складені акти матеріально-побутових умов проживання. З них: чотири особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено, що протягом трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 6 особах документи передані до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, склад якого затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

Виїзд головного державного соціального інспектора

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року №365 “Щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/ перебування,” головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснила виїзд 20 жовтня 2017 року в с.Диківка для перевірки фактичного проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено вісім осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: дві особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що протягом трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 6 особах документи передані до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, склад якого затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

 

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 “Щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/ перебування,” головноий державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснила виїзди:

12 вересня 2017 року в с.Богданівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 2 особи, складено акти матеріально — побутових умов проживання, документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року   №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

14 вересня 2017 року в с.Суботці для перевірки довідок про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які подаються до відділу грошових виплат і компенсацій, сільськими радами для нарахування адресної соціальної допомоги перевірено двадцять три довідки. Розбіжностей не виявлено.

08 вересня 2017 року в с.Цибулеве для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 2 осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: одна особа на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 1 особі документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

05 вересня 2017 року в с.Мошорине для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено троє осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: 1 особа на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 2 особам документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

  

 

16 серпня 2017 року в с.Дмитрівку для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено п’ять осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: 4 особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 1 особі документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

07 липня 2017 року в с.Петрове для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено шість осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: 4 особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 2 особам документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

15 червня 2017 року в с.Трепівку для перевірки достовірність поданих довідок про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які подаються до відділу грошових виплат і компенсацій, сільськими радами для нарахування адресної соціальної допомоги перевірено тридцять довідок. Розбіжностей не виявлено.

07 червня 2017 року здійснила виїзд в с.Богданівку для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. 

Під час виїзду здійснено перевірку 7 осіб, складені акти матеріально-побутових умов проживання, з них: 2 особи на момент перевірки були відсутні, яким було залишено повідомлення про потребу з’явитися до управління з метою з’ясування фактичного місця проживання. По 5-ти особах документи передані до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення для прийняття рішення щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

16 та 18 травня 2017 року здійснила виїзди до сіл Володимирівка, Диківка та Дмитрівка з метою перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб.

У с.Володимирівка 16 травня 2017 року перевірено 5 сімей, складені акти матеріально-побутових умов проживання. За підсумками перевірки встановлено, що 3 сім’ї на момент виїзду соціального інспектора були відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що протягом трьох робочих днів необхідно з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 2-х сім’ях документи передані до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення для прийняття рішення щодо призначення або відмовлення їм соціальних виплат.

У селах Диківка та Дмитрівка 18 травня 2017 року перевірено 10 сімей, складено акти матеріально-побутових умов проживання. На момент перевірки 1 сім’я була відсутня, по 9-ти сім’ях документи теж передано на розгляд районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення.

10 травня 2017 року в с.Богданівку для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб.  Перевірено 6 осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання.

З них: 2 особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 4 особам документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

 

22 березня 2017 року в с.Дмитрівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 2 сім’ї, складено акти матеріально — побутових умов проживання. Документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

21 березня 2017 року в с.Петрове для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 1 сім’ю, складено акт матеріально — побутових умов проживання. Сім’я на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання

 

виїзд 16 березня 2017 року в с.Суботці для перевірки достовірності поданих довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які подаються до відділу грошових виплат і компенсацій, сільськими радами для нарахування адресної соціальної допомоги, перевірено тридцять вісім довідок. Розбіжностей не виявлено.

 

 

виїзд 03 березня 2017 року в с.Цибулеве для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб.  Перевірено 2 особи, складено акти матеріально — побутових умов проживання.

З них: 1 особа на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 1 особі документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

 

 

виїзд 23 лютого 2017 року в с.Богданівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб.  Перевірено 6 осіб, складено акти матеріально — побутових умов проживання.

З них: 3 особи на момент перевірки відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 3 особам документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

виїзд 27 грудня 2016 року в с.Володимирівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 6 сімей, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: 1 сім’я на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 5 сім’ям документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

 

 

20 грудня 2016 року в с.Суботці для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 3 сім’ї, складено акти матеріально — побутових умов проживання. З них: 1 сім’я на момент перевірки відсутня, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання. По 2 сім’ям документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.

dsc04638

 

30 листопада 2016 року в с.Петрове для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 1 сім’ю, складено акти матеріально — побутових умов проживання, документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат.dsc04592

30 листопада 2016 року в с.Трепівка та с.Казарня для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб.  Перевірено 5 сімєй, складено акти матеріально — побутових умов проживання. На момент перевірки 5 сімей відсутні, залишено повідомлення, в якому зазначено що на протязі трьох робочих днів треба з’явитися до управління для з’ясування фактичного місця проживання.

 

22 вересня 2016 року в с.Володимирівку для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб. Перевірено 3 сім’ї, складено акти матеріально — побутових умов проживання, документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат

20 вересня 2016 року в с.Богданівка для перевірки фактичного проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб.  Перевірено 1 сім’ю, складено акт матеріально — побутових умов проживання. Документи передано до районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, затверджено розпорядженням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 липня 2016 року №171-р, для прийняття рішення, щодо призначення або відмовлення соціальних виплат;