Вітання з Новорічними святами

14 січня 2020 року

Новорічні свята – це чарівне дійство, якого очікують у всіх домівках, сподіваючись на здійснення мрій та бажань…

Створення затишного сімейного новорічного свята для людей, яким відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у селах Дмитрівка та Мошорине стали рідною домівкою, було основним завданням для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району напередодні Нового     2020 року.

З радісними усмішками, щасливими очима та відмінним настроєм бабусі та дідусі приймали поздоровлення від директора територіального центру Олефірової Наталії Іванівни і завідувачів відділень стаціонарного догляду Марущук Ольги Дмитрівни та Гончарової Наталії Сергіївни.

По-домашньому тепла атмосфера панувала і під час святкових обідів, організованих з нагоди Нового року та Різдвяних свят, які з особливим настроєм готували працівники відділень територіального центру.

Напередодні Нового Року, Різдва Христового та Старого Нового року підопічних відділень стаціонарного догляду для постійного проживання вітали колективи Мошоринського, Дмитрівського та Макариського будинків культури та учні місцевих загальноосвітніх закладів.

Також 27 грудня 2019 року відбулося святкове засідання «Університету III віку», що діє на базі Трепівської сільської ради. Вітання від імені колективу територіального центру слухачам «Університету III віку» передали завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Кубіцька Наталія Олександрівна та медична сестра Артеменко Ірина Леонтіївна. Святковий новорічний концерт та цікаве спілкування додали особливий передноворічний настрій трепівчанам та надію на краще     у Новому 2020 році.

 

 

Прочитано 47 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh