Всеукраїнський рейд «Урок»

12 вересня 2017 року

Протягом серпня-вересня 2017 року представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру первинної медико-санітарної допомоги, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Знам’янського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено рейду «Урок». Цей рейд передбачає ІІІ етапи.

Перший етап відбувався до 1 вересня та передбачав обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, контроль за забезпеченістю дітей до нового навчального року. За результатами І етапу виявлено, що діти в повній мірі підготовлені до нового навчального року, мають шкільне приладдя, книги, канцелярські товари, одяг, взуття тощо. Батькам була надана інформація щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за ухилення від навчання їх неповнолітніх дітей, а також за порушення прав та законних інтересів дітей.

За результатами рейду складені акти обстеження. Також направлено листи до сільських рад з питання постановки 12 дітей із 5 сімей на облік дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, винесено 10 офіційних попереджень щодо належного виконання батьківських обов’язків.

Другий етап проходив з 1 вересня по 12 вересня 2017 року та передбачав виявлення дітей, які з 1 вересня не почали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації. За результатами ІІ етапу дітей, які не приступили до навчання, не виявлено. Порушень прав та законних інтересів дітей виявлено не було.

Одночасно з дітьми, які схильні до бродяжництва, які систематично залишають місце свого проживання, перебувають на обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації, проведено відповідну профілактичну роботу з метою запобігання вчинення ними правопорушень та недопущення негативних проявів поведінки, пропусків занять без поважних причин, залишення постійного місця проживання.

Третій, завершальний, етап триватиме упродовж вересня-жовтня 2017 року. Його завданням буде повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Прочитано 35 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок