ЯК ОТРИМАТИ САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ЗАГИБЛОГО(ПОМЕРЛОГО) УЧАСНИКА АТО

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200, визначається механізм забезпечення санаторно-курортним лікуванням у закладах, розміщених на території України, осіб, яким надано статус:

постраждалого учасника Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

— учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та пункту 13статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.        Члени сімей загиблого (померлого) учасника АТО також мають право на санаторно-курортного лікування але за кошти обласного бюджету, відповідно до обласної комплексної програми, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 19 вересня 2014 року № 650.        Для взяття на облік особа, чи її законний представник подають заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію відповідного посвідчення, а учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни — також копію військового квитка та копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції.        За детальнішою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації: м.Знам’янка, вул.Трудова, 4, каб.№1 або №15 (2 поверх). Телефон для довідок 2-16-14.