Ялинки під наглядом!

У Знам’янському районі розпочинається операція

«Новорічна ялинка 2017»

З метою посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень у передноворічний період 2017 року дорученням голови Знам’янської районної державної адміністрації від 04 грудня 2017 року був утворений районний штаб для організації проведення природоохоронних заходів з метою запобігання незаконним порубкам хвойних насаджень у лісових масивах району у передноворічний період 2017 року, розроблено відповідні заходи та створено рейдові групи.

До проведення заходів з охорони хвойних насаджень від самовільних рубок залучатимуться рейдові групи із представників державного підприємства «Чорноліське лісове господарство», Знам’янського відділу поліції в Кіровоградській області та засобів масової інформації для попередження та виявлення фактів незаконних порубок хвойних насаджень та проведення перевірок транспортних засобів щодо законності перевезення ними новорічних ялинок. Рейдові групи також перевірятимуть передноворічні ярмарки з продажу ялинок щодо наявності в реалізаторів відповідних документів.

Одночасно повідомляємо, що за кожне самовільно зрізане дерево нараховується шкода, заподіяна лісу незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев, розмір якої залежить від діаметра пня зрізаного дерева. Крім того, за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання, передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 88-1 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу (рішення будуть прийматись відповідними місцевими судами).

Тож подбаємо разом про збереження хвойних насаджень. Приємно буде усвідомлювати в новорічний вечір, що збережені ялинки будуть рости на радість людям та прийдешньому поколінню.