З Днем Соборності України!

22 січня 2021 року

Шановні знам’янчани!

Від щирого серця вітаю Вас з днем Соборності України!

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизнання і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь яких рішень. Нехай віра в європейську демократичну, соборну, й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Голова Знам’янської

районної державної адміністрації                    Василь СМАГЛЮК