З ходом проведення реформи децентралізації на Знам’янщині ознайомився голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко

Перебуваючи з робочим візитом у Знам’янському районі, голова обласної державної адміністрації С.Кузьменко відкрив Дмитрівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Дмитрівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району після проведених ремонтів приміщень цих закладів.

Під час візиту С.Кузьменко підкреслив, що в області триває процес об’єднання територіальних громад (вже утворено 16), які є самодостатніми для виконання управлінських функцій та ефективної реалізації завдань з надання соціальних послуг населенню на належному рівні.

Результати запровадження реформи децентралізації очевидні на прикладі Дмитрівської громади, де спостерігається тенденція фінансової самостійності. У свою чергу це дозволяє покращувати матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту.

За рахунок коштів Дмитрівської сільської ради протягом вересня-грудня 2017 року здійснений поточний ремонт приміщення Дмитрівської амбулаторії загальної практики сімейної та проведено оновлення і дооснащення закладу медичним обладнанням і устаткуванням. У АЗ-ПСМ був проведений поточний ремонт, придбані відповідні матеріали, меблі, двері, м’який інвентар, комп’ютер та ноутбук, обладнання та встановлено відеоспостереження, здійснено устаткування та придбаний господарський інвентар, здійснено підключення до електромережі.

Ознайомився голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко з роботою відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Дмитрівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району, яке розпочало свою діяльність після проведення капітального ремонту у новому приміщенні.

Гостей привітно зустрічали обслуговуючий персонал та підопічні соціального закладу. Гарні умови проживання громадян приємно вразили присутніх на заході. У даний час приміщення відділення обладнано автономним газовим опаленням, відремонтована система теплопостачання, здійснений ремонт житлових кімнат та підсобних приміщень, які обладнані енергоефективними металопластиковими вікнами, здійснений капітальний ремонт системи електро- та водопостачання, водовідведення та даху. Проведені роботи для забезпечення пожежної безпеки. Здійснено благоустрій прилеглої території, встановлена огорожа, проведені роботи з утеплення будівлі.

Харчоблок відділення обладнано сучасним обладнанням, є пральні кімнати, обладнані пральними та сушильними машинами, пресами для прасування білизни, кімнати гігієни та зручні туалетні кімнати.

На даний час у відділенні проживає 25 осіб. Завдяки проведенню ремонтних робіт максимальна кількість ліжкомісць збільшена до 35. Крім того у відділенні обладнано 6 індивідуальних кімнат. Вартість утримання одного підопічного в день складає 198,90 грн.

Облаштування зазначеного приміщення, яке було проведено впродовж 2016-2017 років, відбулося за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 6 млн. грн.

На завершення зустрічі голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко підкреслив, що у 2018 році на території Дмитрівської та Макариської сільських рад відбудуться перші місцеві вибори з утворення Дмитрівської об’єднаної територіальної громади. Територія вже сьогодні є самодостатньою та спроможною, на яку чекають процвітання та постійний розвиток.

 

Прочитано 159 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh