З сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, було проведено соціально-профілактичну роботу

13 травня 2019 року

З метою здійснення соціально-профілактичної роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах  Знам’янським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в с. Диківку.

До складу робочої групи від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді входила фахівець із соціальної роботи другої кваліфікаційної категорії Денисенко В.С. та  було залучено головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації   Нечитайло В.В., соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гуйван Л.С., інспектора ювенальної превенції Знам’янського ГУНП України в Кіровоградській області Гловацького Є.А.

З сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, було  проведено соціально-профілактичну роботу,  в ході якої особлива  увага зверталась на відсутність боргів за опалення, електропостачання, чи оформили сім’ї державні допомоги. Також батькам було   роз’яснено про відповідальність за неналежне  виконання батьківських обов’язків, проведено  бесіди щодо  належного догляду за неповнолітніми дітьми, щодо покращення санітарно-гігієнічних умов проживання, охоплення дітей навчанням, обговорювалися питання  щодо працевлаштування.

Прочитано 36 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh