Забезпечення сталого розвитку фізичної культури і спорту в умовах децентралізації влади

 

Протягом 2016 року в районі збережена мережа фізкультурно-оздоровчих закладів. Розширена мережа спортивних гуртків районного позашкільного навчального закладу: розпочата робота гуртка «Футбол» на базі Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Забезпечено сприяння у першочерговому наданні закладами освіти в оренду спортивних споруд дитячо-юнацькій спортивній школі, яка надає послуги з організації навчально-тренувальної та спортивної роботи на безкоштовній основі і є неприбутковою установою та іншим фізкультурно-спортивним закладам і установам, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту.

Забезпечено проведення спортивно-масових заходів для дітей, які проживають у сільській місцевості. З урахуванням існуючих традицій і уболівань мешканців регіонів, наявного ресурсного, фінансового та кадрового потенціалу здійснюється розвиток олімпійських видів спорту.

Протягом 2016 року учні загальноосвітніх навчальних закладів брали участь в проведенні Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в області, районних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2004, 2005, 2006  року народження.

Активністю і результативністю відзначилися учні Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені І.Г.Шевченка, Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Т.Г.Шевченка. У жовтні 2016 року проведені масові спортивні змагання серед учнівської молоді: районні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» (м.Знам’янка), районі змагання «Козацький гарт» (м.Знам’янка), районний етап всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») на базі Мошоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивно-конкурсні програми до Дня захисника Вітчизни, веселі старти «Тато, мамо, я – спортивна сім’я».