Заходи з нагоди Дня батька

12 червня 2019 року

12 червня 2019 року у таборі відпочинку, на базі ОНЗ «Суботцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів», районним центром дитячої та юнацької творчості, проведено конкурсно-розважальну програму до Дня батька.

Зі святом усіх чоловіків привітала перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Олена Грінчак. Вона висловила щиру подяку батькам із великим чуйним серцем за любов до дітей, щоденну невтомну працю. Побажала їм міцного здоров’я, щастя, радості та перемоги в конкурсі.

На заході були присутні також начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Сидоренко та заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кіріченко.

У конкурсі прийняли участь чотири сімейні пари. Всі конкурсанти під час виконання завдань проявили неабияку винахідливість, креативність, творчість та спритність, за що були нагороджені почесними грамотами та заохочувальними призами.

Гарний настрій гостям забезпечили хореографічний колектив Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості «Едельвейс» (кер. Ігнатьєва Т.І.) та учні ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»).

Також напередодні свята Дня батька у 16 таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти району були проведені: спортивні змагання та розваги, покази сімейних фільмів, художні та фото — виставки.

Прочитано 83 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh