ЗАПРОШУЄМО взяти участь в конкурсі «Кращий роботодавець року»

15 вересня 2020 року

Шановні роботодавці! У 2020 році в районі заплановано проведення конкурсу “Кращий роботодавець року”, учасниками якого стануть великі, середні та малі підприємства, установи, організації усіх форм власності та господарювання.

Адже налагодження взаємодії між соціальними партнерами дозволить консолідувати спільні зусилля на вирішенні соціально економічних проблем регіону, стабілізувати роботу підприємств, установ, організацій усіх форм власності та господарювання.

За додатковою  інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації

м.Знам’янка, вул. Трудова 4. тел 7 44 54

УМОВИ та ПОРЯДОК

проведення в районі у 2020 році

конкурсу на звання «Кращий роботодавець року»

І. Загальна частина

Конкурс на звання «Кращий роботодавець року» (далі – конкурс) проводиться на засадах соціального партнерства з метою заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг), зменшення напруженості на ринку праці району.

Конкурс проводиться на районному рівні. Учасниками конкурсу є великі, середні та малі підприємства, установи, організації усіх форм власності (далі – суб’єкти господарювання).

Переможці конкурсу визначаються за номінаціями серед суб’єктів господарювання з середньообліковою чисельністю працівників:

до 20 осіб;

від 21 до 100 осіб;

від 101 до 500 осіб;

від 501 до 1000 осіб.

До матеріалів про номінантів конкурсу необхідно додавати короткий опис суб’єкта господарювання (спеціалізація, рівень технічного оснащення, конкурентоспроможності продукції тощо), довідка про трудову діяльність керівника суб’єкта господарювання.

ІІ. Основними критеріями визначення переможців конкурсу є:

1) визначення переможців конкурсу шляхом інтегрального підходу, який включає суму балів за кожним критерієм (максимальна сума балів для І місця – 100 балів):

виробництво (надання) конкурентоспроможної продукції (робіт, послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках (максимальний бал – 10);

кількість діючих, збереження та створення нових робочих місць (максимальний бал – 10);

середньооблікова чисельність штатних працівників (максимальний бал – 10);

прийнято працівників (максимальний бал – 5);

вибуло працівників (максимальний бал – 5);

своєчасність виплати заробітної плати (максимальний бал – 10);

наявність на суб’єкті господарювання колективного договору або угоди та забезпечення його виконання (максимальний бал – 10);

забезпечення належного стану охорони праці на суб’єкті господарювання та створення необхідних умов для високопродуктивної праці (максимальний бал – 10);

працевлаштування учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил (максимальний бал – 10);

працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці (максимальний бал – 10);

участь суб’єкта господарювання в організації та проведення оплачуваних громадських робіт (максимальний бал – 10);

відсутність на суб’єкті господарювання страйків протягом звітного періоду (максимальний бал – 10).

2) Переможцями конкурсу не можуть бути суб’єкти господарювання, до яких у звітному періоді були застосовані штрафні санкції за порушення законодавства про працю та занятість населення.

ІІІ. Порядок підведення підсумків та визначення переможців конкурсу

1) Попередній розгляд та підготовку матеріалів для визначення претендентів на звання переможця конкурсу «Кращий роботодавець року» здійснює районний організаційний комітет з проведення у 2020 році конкурсу «Кращий роботодавець року».

2) Переможці конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» на районному рівні визначаються за кожною групою суб’єктів господарювання.

3) Підготовка, проведення та результати конкурсу широко висвітлюються у засобах масової інформації.

4) Підведення підсумків конкурсу здійснюється обласним організаційним комітетом з проведення у 2020 році регіонального конкурсу «Кращий роботодавець року».

ІV. Нагородження переможців конкурсу

Переможці конкурсу нагороджуються спеціальними дипломами та відзнаками.

безоплтана правова