Заробітна плата в галузі АПК

За оперативними даними по сільськогосподарських підприємствах району заборгованість із заробітної плати відсутня. Розмір заробітної плати по підприємствах облікового кола за січень — червень 2018 року складає 8888,5 грн. або 115,4% до минулорічного періоду (7699,4 грн.), за червень 2018 року – 9633,4 грн. або 93,5 % до минулорічного періоду (10299,6 грн.).

З метою підвищення соціального захисту працівників галузі сільського господарства керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності направляються листи щодо необхідності підвищення середньомісячної заробітної плати до рівня середньообласного показника у відповідній галузі.

Керівництвом районної державної адміністрації постійно проводиться робота з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо підвищення рівня оплати праці на підприємствах.