Заробітна плата в галузі АПК

Розмір заробітної плати по підприємствах облікового кола за січень — листопад 2017 року складає 7552,6 грн. або 264,7% до минулорічного періоду (2853,08 грн.), за листопад 2017 року – 6974,8 грн. або 220,2% до минулорічного періоду (3167,3 грн.).

З метою підвищення соціального захисту працівників галузі сільського господарства керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності направляються листи щодо необхідності підвищення середньомісячної заробітної плати до рівня середньообласного показника у відповідній галузі.

Районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проводяться рейди відповідно до затвердженого графіка. З метою недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин під час зазначених рейдів із суб’єктами господарювання ведеться роз’яснювальна робота з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Керівництвом районної державної адміністрації постійно проводиться робота з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо підвищення рівня оплати праці на підприємствах