Заробітна плата в галузі АПК

За оперативними даними по сільськогосподарських підприємствах району заборгованість із заробітної плати відсутня. Розмір заробітної плати по підприємствах облікового кола за січень — квітень 2018 року складає 8447,44 грн. або 121,2% до минулорічного періоду (6969,1 грн.), за квітень 2018 року – 6475,6 грн. або 132,1 % до минулорічного періоду (6475,6 грн.).

З метою підвищення соціального захисту працівників галузі сільського господарства керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності направляються листи щодо необхідності підвищення середньомісячної заробітної плати до рівня середньообласного показника у відповідній галузі.

Керівництвом районної державної адміністрації постійно проводиться робота з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо підвищення рівня оплати праці на підприємствах.