Заробітна плата в галузі АПК

За оперативними даними по сільськогосподарських підприємствах району заборгованість із заробітної плати відсутня. Розмір заробітної плати по підприємствах облікового кола за січень — серпень 2018 року складає 8673,65  грн. або 116,3% до минулорічного періоду (7459,9 грн.), за серпень 2018 року – 7648,8 грн. або 118,1 % до минулорічного періоду (6474,7 грн.).

З метою підвищення соціального захисту працівників галузі сільського господарства керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності направляються листи щодо необхідності підвищення середньомісячної заробітної плати до рівня середньообласного показника у відповідній галузі.

Керівництвом районної державної адміністрації постійно проводиться робота з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо підвищення рівня оплати праці на підприємствах.