Засідання комісії по відбору кандидатів для занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району»

04 вересня 2019 року

Сьогодні відбулося засідання комісії по відбору кандидатів для занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району», в роботі якої взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак та заступник голови районної ради Д. Молодченко.

Занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району» є найвищою ознакою і заохоченням працівників та колективів підприємств, установ і організацій всіх форм власності за вагомий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток району, ефективну результативну працю, високі трудові показники та професійну майстерність.

Члени комісії детально вивчили та обговорили подання, що  надійшли на розгляд, та прийняли рішення про продовження прийняття подань з послідуючим їх опрацюванням.

cropped-logo_