Засідання комісії по відбору кандидатів для занесення на районну Дошку Пошани

26 вересня 2017 року

Сьогодні відбулося засідання комісії по відбору кандидатів для занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району», яку провели співголови комісії О. Лукашов та С. Макаренко.

Занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району» є найвищою відзнакою і заохоченням працівників та колективів підприємств, установ і організацій всіх форм власності за вагомий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток району, ефективну результативну працю, високі трудові показники та професійну майстерність.

Члени комісії детально розглянули та обговорили подання, що надійшли на розгляд комісії, та затвердили список осіб та трудових колективів для відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

безоплтана правова