Голова райдержадміністрації Олександр Лукашов взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради

06 червня 2019 року

 

Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк).

На розгляд комісії були внесені питання:

  1. Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.
  2. Про затвердження субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету.

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо затвердження субвенції:

з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у сумі 6500 грн. на проведення психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять (заробітна плата у сумі 5330 грн., нарахування на оплату праці у сумі 1170 грн.) та визначити головним розпорядником коштів районного бюджету по використанню зазначеної субвенції відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації;

з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок 2019 року, у сумі 3000000 грн.

Прочитано 56 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh