Засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці з Дня незалежності України

10 серпня 2017 року

Заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак провела засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці з Дня незалежності України.

Під час роботи оргкомітету були розглянуті питання щодо проведення урочистих заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 26-й річниці незалежності України; забезпечення участі в них кадрових військових військової частини А-1201 для внесення та підняття Державного Прапору України; відзначення кращих виробничників, представників інтелігенції, ветеранів праці, працівників галузей освіти, охорони здоров’я та культури відомчими нагородами.

Члени оргкомітету окреслили заходи з упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховання воїнів Другої Світової війни та загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

Відмітили роботу виконкомів сільських рад щодо забезпечення благоустрою населених пунктів району та їх святкового тематичного оформлення. Запропонували звернутися до священнослужителів району з пропозицією щодо проведення молебнів «В ім’я процвітання України».

Учасники засідання обговорили окремі позиції сценарію районних урочистостей та концертної програми.

Прочитано 60 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh