Засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 року

09 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олени Грінчак відбулося засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 року.

Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Бабіч проінформувала, що на даний час готовність об’єктів житлово-комунального господарства, закладів соціальної сфери, культури, освіти та охорони здоров’я району до нового опалювального сезону  складає 100%.

Відповідно до  розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 вересня 2019 року № 211 – р «Про початок опалювального сезону  2019/2020 року для індивідуального опалення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери» опалювальний сезон для індивідуального опалення житлових будинків розпочато з 01 жовтня 2019 року; стовідсоткове опалення об’єктів соціальної сфери розпочнеться за умови зниження середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб нижче  +8 градусів.

Котельні комунальних підприємств с.Суботці та с.Богданівка до опалювального сезону 2019/2020 року готові на 100% (акти готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період отримано).

Проведено інвентаризацію снігоприбиральної та інженерної техніки, яка може використовуватись для прибирання снігу та буксирування транспортних засобів у зимовий період: підготовлено 7 одиниць спеціалізованої техніки. На балансі Суботцівського СКП «Сількомунгосп» перебуває трактор МТЗ — 82 з відвалом для прибирання снігу. Також, на договірних засадах залучатиметься техніка суб’єктів господарювання усіх форм власності до 42 одиниць техніки.

Тетяна Бабіч звернула увагу на стан розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги, на хід виконання ремонтних робіт доріг комунального та місцевого значення.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації: відділу освіти, молоді та спорту; КНП «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району доповіли, що заклади соціальної сфери на 100%  підготовлені до нового опалювального сезону.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алла Іванова інформувала, що станом на 01 жовтня 2019 року субсидією на оплату житлово-комунальних послуг користуються 4215 домогосподарств; на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрів осіб, які мають право на пільги перебувають 6126 пільговиків. Заборгованість по виплаті коштів на тверде паливо та скраплений газ відсутня.

За результатами засідання було складено протокольне рішення та надані відповідні доручення.

cropped-logo_