Засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги

Перший заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак провела засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На засіданні розглянуті заяви щодо надання матеріальної допомоги 10 громадянам з 5 сільських рад, у тому числі – 4 учасників бойових дій. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

За наслідками обговорення керуючись Положенням про району комісію, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 грудня 2014 року № 381-р, рішенням комісії за рахунок коштів місцевого бюджету розподілено цільової одноразової матеріальної допомоги на суму 4,1 тис.грн.

cropped-logo_