Засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

12 жовтня 2020 року

Під час проведення засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, яке провів  голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк, було розглянуто питання щодо стану виконання заходів з недопущення поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території району та вжиття обмежувальних протиепідемічних заходів.

З питання виконання заходів протидії поширенню інфекції на території району доповів

директор КНП «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Руслан Пушкаренко. У ході засідання були відпрацьовані заходи щодо спільних дій з виконання заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

безоплтана правова