Засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

15 серпня 2016 року

Керівник апарату райдержадміністрації О. Слюсаренко провела засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення, на якій розглянуто 40 звернень громадян з різних питань.

Відповідно до Положення про комісію затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 березня 2012 року № 135-р (зі змінами) дозволено 6 заявникам призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та у зв’язку з довготривалою бездіяльністю щодо свого працевлаштування відмовити у призначенні зазначеної допомоги 8 особам.

Дозволити призначити соціальні виплати 4 внутрішньо переміщеним особам, відмовити у призначенні соціальних виплат 7 переселенцям у зв’язку з тим, що дані особи не проживають на території району.

війпрок