Засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення , на якій розглянуто 33 звернення громадян з різних питань.

Відповідно до Положення про комісію, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 березня 2012 року № 135-р (зі змінами), дозволено призначити:

субсидію на придбання скрапленого газу, твердого палива та для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 28 сім’ям; соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам – 1 громадянці.

Рішенням комісії 4 заявникам відмовлено у призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.