Засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій

12 квітня 2019 року

12 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Грінчак О.А. відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення (далі – комісія), на якій розглянуто 57 звернень громадян з різних питань.

За результатами розгляду звернень членами комісії були прийняті відповідні протокольні рішення, а саме: відповідно до Положення про комісію, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 березня 2012 року № 135-р (зі змінами), дозволено призначити: соціальні виплати 1 внутрішньо переміщеній особі; державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям 1 заявниці; субсидію на придбання скрапленого газу, твердого палива та для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 44 сім’ям, пільги на придбання твердого палива та оплату житлово-комунальних послуг за фактичним місцем проживання 4 заявникам. За рішенням комісії було відмовлено в призначенні субсидії на придбання скрапленого газу, твердого палива та для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 7 домогосподарствам.