Засідання районної спостережної комісії

Керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко провела засідання районної спостережної комісії.

Районна спостережна комісія забезпечує організацію та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, надання допомоги у їх соціальній адаптації.

В ході засідання розглянуто питання що стосуються роботи, місця проживання, поведінки в побуті та у громадських місцях особи, умовно-достроково звільненої з місць позбавлення волі.

Під час засідання члени комісії заслухали мешканця с. Цибулеве, що перебуває на обліку районної спостережної комісії та рекомендували йому на вимогу комісії прибувати до районної державної адміністрації у встановлений термін для проведення профілактичних заходів.

я маю право
держслужба