Знам’янський районний парламент дітей в обласній раді

12 квітня 2018 року

Знам’янський районний парламент дітей вирушив у цікаву подорож до м.Кропивницький. А саме, завітав до Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, де парламентарі мали змогу ознайоитися з найбільшим зібранням матеріалів і документів з історії, етнографії і культури Кіровоградщини. Далі завітали до Кіровоградського українського академічного музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького, який був побудований в Єлисаветграді щє у 1867 році на гроші інжнера-полковника Г.В.Тромбицького, а 27 жовтня 1882 року під керівництвом М.Л.Кропивницького в приміщенні був організований перший професійний театр.

Представники Знам’янського районного парламенту дітей, а саме: Валерія Гречук (голова парламенту) та Ірина Бачковська були запрошені на програму «Ранкова кава», де в прямому ефірі розповіли про його діяльність, досягнення та плани на майбутнє.

До Кіровоградської обласної ради парламентарів супроводжував начальник управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Віталій Останній, який поділився як саме працює депутатський корпус в області. Запросили парламентарів і до сесійної зали, де вони мали зустріч з першим заступником голови Кіровоградської обласної ради Юрієм Гугленком, який привітав депутатів та дав настанови на подальшу плідну роботу в обраній сфері навчання. Також не обійшлося й без приємних моментів, а сааме – символічних подарунків для кожного депутата дитячого парламенту. На останок парламентарі пройшлися коридорами абласної ради та зробили багато фотознімків на згадку.

я маю право
держслужба